Keresés

Részletes keresés

Mantis Screamer Creative Commons License 2016-08-15 13:32:19 40

"amennyiben telekáron odaadod (és van olyan jó helyen, hogy érdemes legyen oda építeni)"

 

és ha lesz aki nem számolja le bontási költséget

Táblaíróság Creative Commons License 2016-08-15 13:08:24 37

Fotók kellenének a házról.

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-15 12:48:26 36

és van jó sok pénze, az kihívásnak tekinti a helyzetet, megveszi és jól helyre pofozza a házat.

 

általában akinek sok pénze van, az nem hülye, hogy "kihívás"  jelszóval elégessen milliókat, többek között ezért is van sok pénze. A leírásod alapján a házadat ezzel az eszközzel lehetne leginkább hasznosítani, amennyiben telekáron odaadod (és van olyan jó helyen, hogy érdemes legyen oda építeni):

 

 

 

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-15 12:22:19 32

Ja és persze reménykedek benne, hogy valaki aki olvassa és van jó sok pénze, az kihívásnak tekinti a helyzetet, megveszi és jól helyre pofozza a házat.

 

Sajnos az én párom megalomániás volt.

Mire eljutottunk oda hogy a nagy házat építsük az engedély lejárt és egy tervezővel meg kellett újíttatni.

Ő hogy ne csak szolgaian másolja változtatott rajta ezt azt. Tervezett 2 teraszt hozzá a tetőtérbe amibe a párom  beleszeretett.

Imádott betonozni.

Így került a beton a föld helyett a magasba.

Olyan hogy hőhíd akkoriban nem volt emlegetve.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!