Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-15 12:43:42 35

a fólia továbbra is megoldaná, hogy a víz ne a kázánodra csöpögjön, de a lustaság láthatóan nagyobb Úr mint a lőrinc

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-15 12:03:20 30

Ebből is láccik, hogy egy brutál bunkó vagy és nem mérnök az tuti.

Mit oldana meg a felgyújtás? Nem faház ez hogy porig égjen és rögtön üres  telek legyen belőle.

 

Pont a kedvedért készül ez a topik, maceráltál mindig a fóliázással, most meg itt a másik remek ötlet.

 

A tűz az amitől leginkább rettegek. Egyébként nem ülök a kazánházban, nem zavarna a beázás, de félek hogy a nedvesség miatt zárlat lesz, aztán tűz, és ott van még a gáz is.

Muszáj lenne találni egy ócsó megoldást.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!