|
|
|
|
 |
Mantis Screamer
2016-08-15 13:30:26
|
39
|
a tervező magával tett jót, nem veletek |
|
 |
arnyekxxx
2016-08-15 12:48:26
|
36
|
és van jó sok pénze, az kihívásnak tekinti a helyzetet, megveszi és jól helyre pofozza a házat.
általában akinek sok pénze van, az nem hülye, hogy "kihívás" jelszóval elégessen milliókat, többek között ezért is van sok pénze. A leírásod alapján a házadat ezzel az eszközzel lehetne leginkább hasznosítani, amennyiben telekáron odaadod (és van olyan jó helyen, hogy érdemes legyen oda építeni):

|
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-15 12:22:19
|
32
|
Ja és persze reménykedek benne, hogy valaki aki olvassa és van jó sok pénze, az kihívásnak tekinti a helyzetet, megveszi és jól helyre pofozza a házat.
Sajnos az én párom megalomániás volt.
Mire eljutottunk oda hogy a nagy házat építsük az engedély lejárt és egy tervezővel meg kellett újíttatni.
Ő hogy ne csak szolgaian másolja változtatott rajta ezt azt. Tervezett 2 teraszt hozzá a tetőtérbe amibe a párom beleszeretett.
Imádott betonozni.
Így került a beton a föld helyett a magasba.
Olyan hogy hőhíd akkoriban nem volt emlegetve.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|