|
|
|
|
 |
püfffneki
2016-08-15 12:08:36
|
31
|
Nemrég olvastam egy másik topikon, hogy ez génhiba.
Ezért van az hogy az a csapás ami az egyiket erősíti a másikat padlóra küldi. |
|
A hozzászólás:
 |
arnyekxxx
2016-08-15 10:38:59
|
29
|
vagy a temetőben parkolnál !!
Mondjuk ez az álma, csak nyuszibb mint a Mekfláj
|
|
Előzmény:
 |
Calcitos
2016-08-14 17:22:39
|
25
|
"bár cigiztem vóna el inkább az árát, most a fejem se fájna."
Előzmény: japex.. (6)
Az lehet hogy nem fájna, de vagy a tüdőgyógyászaton vagy a temetőben parkolnál !! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|