Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016-08-15 12:08:36 31

Nemrég olvastam egy másik topikon, hogy ez génhiba.

Ezért van az hogy az a csapás ami az egyiket erősíti a másikat padlóra küldi.

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-15 10:38:59 29

vagy a temetőben parkolnál !!

 

Mondjuk ez az álma, csak nyuszibb mint a Mekfláj

Előzmény:
Calcitos Creative Commons License 2016-08-14 17:22:39 25

 

 

 

 

"bár cigiztem vóna el inkább az árát, most a fejem se fájna."

Előzmény: japex.. (6)

 

 

 Az lehet hogy nem fájna, de vagy a tüdőgyógyászaton vagy a temetőben parkolnál !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!