Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jahno Creative Commons License 2016-08-14 20:52:10 15628

Nem tudom mihez képest, csak volt pár hozzászólás vele, hogy az de hajj de jó és a bevonatos az még királyabb. Meg pár valami fura ellenfényes becsillanós kép, ami nekem nem jött be, de ez  utóbbi legyen az én bajom.

Előzmény:
Rőth Sándor Creative Commons License 2016-08-10 11:33:13 15617

A Revuenonhoz kepest?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!