Keresés

Részletes keresés

arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-15 10:38:59 29

vagy a temetőben parkolnál !!

 

Mondjuk ez az álma, csak nyuszibb mint a Mekfláj

A hozzászólás:
Calcitos Creative Commons License 2016-08-14 17:22:39 25

 

 

 

 

"bár cigiztem vóna el inkább az árát, most a fejem se fájna."

Előzmény: japex.. (6)

 

 

 Az lehet hogy nem fájna, de vagy a tüdőgyógyászaton vagy a temetőben parkolnál !!

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-14 14:31:33 20

Igen ott lett elcseszve hogy megvettük a telket, bár cigiztem vóna el inkább az árát, most a fejem se fájna.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!