|
|
|
|
 |
Calcitos
2016-08-14 17:20:03
|
24
|
"Honnan szerzett palát, mint veszélyes hulladékot, az épitő? "
pl. bontásból !! |
|
 |
Calcitos
2016-08-14 17:18:31
|
23
|
Acélszerkezetre csak hullámpalát lehet rögzíteni.
A normál u.n. kiselemes palák eleve lécre való szegezéses rögzítéssel vannak kitalálva. |
|
A hozzászólás:
 |
Ariel_500
2016-08-14 16:09:36
|
22
|
Honnan szerzett palát, mint veszélyes hulladékot, az épitő?
"vas helyettesíti a cseréplécet"
Miért ne helyettesithetné, ha jól van méretezve a tartószerkezet, a szarufa?
Én zártszelvényböl hegesztettem sátortetős tetőszerkezetet. Mindenki lehülyézett hogy a diletáció meg a hőhatás miatt deformálódni fog és hasonlók
A ház eladásáig, vagy 15 évig tökéletesen funkcionált. A cserépléc az faléc volt, önfúró csavarokkal rögzitve a zártszelvénybe
A különálló műhely tetőszerkezete ugyanigy készült zártszelvényböl , fele drótüveg boritással |
|
Előzmény:
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-08-12 22:01:58
|
11
|
"Ennek bontott tégla a fala és vas
helyettesíti a cseréplécet, amin
hagyományos pala van."
Úgy őszintén mikor ez össze lett rakva, mire gondolt a költő? :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|