|
|
|
|
 |
gitana19
2016-08-15 13:08:30
|
38
|
Légyszi, légyszi, menj el, és dokumentáld is! |
|
 |
arnyekxxx
2016-08-15 10:32:00
|
28
|
a rokonaid-szomszédaid-ismerőseid ennyire utálnak? |
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-14 14:33:21
|
21
|
Eljössz egyik tanunak? |
|
Előzmény:
 |
arnyekxxx
2016-08-13 19:26:32
|
17
|
előbújt belőlem a konstruktív hüje
ráadásul a szomszéd hatalmas fája ráterpeszkedik, esőben átáztatja teljesen.
2013. évi CLXXIV. törvény a szomszédjogok és a tulajdonjog korlátainak különös szabályairól
5. § Az ingatlan tulajdonosa csak akkor jogosult az áthajló ágak és átnyúló gyökerek levágására, ha azok az ingatlan rendes használatát akadályozzák, és azokat a növény tulajdonosa felhívás ellenére sem távolítja el.
vagyis szólsz neki 2 tanú előtt, hogy nyesse meg a fáját mert szétkurja a putridat, aztán ha megcsinálja akkor örülsz, ha leszarja akkor te is lecsapathatod.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|