Keresés

Részletes keresés

gitana19 Creative Commons License 2016-08-15 13:08:30 38

Légyszi, légyszi, menj el, és dokumentáld is!

arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-15 10:32:00 28

a rokonaid-szomszédaid-ismerőseid ennyire utálnak?

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-14 14:33:21 21

Eljössz egyik tanunak?

Előzmény:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-13 19:26:32 17

előbújt belőlem a konstruktív hüje

 

 

ráadásul a szomszéd hatalmas fája ráterpeszkedik, esőben átáztatja teljesen.

 

 

 

2013. évi CLXXIV. törvény a szomszédjogok és a tulajdonjog korlátainak különös szabályairól

 

5. § Az ingatlan tulajdonosa csak akkor jogosult az áthajló ágak és átnyúló gyökerek levágására, ha azok az ingatlan rendes használatát akadályozzák, és azokat a növény tulajdonosa felhívás ellenére sem távolítja el.

 

 

vagyis szólsz neki 2 tanú előtt, hogy nyesse meg a fáját mert szétkurja a putridat, aztán ha megcsinálja akkor örülsz, ha leszarja akkor te is lecsapathatod.

 

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!