|
|
|
|
 |
hétdiplomás hétnyelvű
2016-08-14 19:14:32
|
27
|
Mert nem kell egy kisház a nagyháztól 2 méterre , ami ráadásul ronda is.
Építési engedély az gondolom kurvára nem volt. |
|
 |
Törölt nick
2016-08-14 18:55:34
|
26
|
"Le kéne bontani, de amiatt a betontálcák miatt nem tudni hogyan.
Azóta 19 fa van a kertben, és semmiképp nem férne be tőlük"
Majd lesz 18fa, ha egy útban van. Vagy kivesz és vissza..
A hogyanra:
 
|
|
A hozzászólás:
 |
püfffneki
2016-08-14 14:29:20
|
19
|
Mert nem kell egy kisház a nagyháztól 2 méterre , ami ráadásul ronda is. Le kéne bontani, de amiatt a betontálcák miatt nem tudni hogyan.
Azóta 19 fa van a kertben, és semmiképp nem férne be tőlük egy teherautó, vagy emelő.
|
|
Előzmény:
 |
bidámbidám
2016-08-13 14:09:26
|
15
|
Tetejére valami kiszuperált 4 beton akármit emelt rá egy daru. Ezzel megvolt a födém.
Garantáltan soha nem ázik be, de gyakorlatilag mozdíthatatlan.
És miért akarnád elmozdítani a födémet?
Előtte azért kérdezz meg egy statikust. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|