Keresés

Részletes keresés

hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016-08-14 19:14:32 27

Mert nem kell egy kisház a nagyháztól 2 méterre , ami ráadásul ronda is.

 

 

Építési engedély az gondolom kurvára nem volt.

Törölt nick Creative Commons License 2016-08-14 18:55:34 26

"Le kéne bontani, de amiatt a betontálcák miatt nem tudni hogyan.

Azóta 19 fa van a kertben, és semmiképp nem férne be tőlük"

 

Majd lesz 18fa, ha egy útban van. Vagy kivesz és vissza..

 

A hogyanra:

 

 

 

A hozzászólás:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-14 14:29:20 19

Mert nem kell egy kisház a nagyháztól 2 méterre , ami ráadásul ronda is. Le kéne bontani, de amiatt a betontálcák miatt nem tudni hogyan.

Azóta 19 fa van a kertben, és semmiképp nem férne be tőlük egy teherautó, vagy emelő.

 

Előzmény:
bidámbidám Creative Commons License 2016-08-13 14:09:26 15

Tetejére  valami kiszuperált 4  beton akármit emelt rá egy daru. Ezzel megvolt a födém.

Garantáltan soha nem ázik be, de gyakorlatilag mozdíthatatlan.

 

 

És miért akarnád elmozdítani a födémet?

 

Előtte azért kérdezz meg egy statikust. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!