|
|
|
|
 |
MortalWombat
2016-08-14 17:15:14
|
39621
|
Szerintem sehogy se, majd összeszoknak ők maguk.
Amikor először ereszted össze őket, akkor kis területen legyenek, hogy be tudj avatkozni, ha a nagy nekiesne a kicsinek. Ha csak morognak egymásra, az nem gond, ha van egy kis balhé, de láthatóan nem komoly, akkor sincs gond, idővel lenyugszanak, illetve összekopnak.
De lehet, hogy másnak más a tapasztalata. |
|
A hozzászólás:
 |
Krizmanics
2016-08-14 07:33:14
|
39620
|
Sziasztok.
Új vagyok a fórumon és szeretnék kérdezni pár dolgot.
Örökbe fogadtunk 2 éve egy lány cicát.Most szeretnénk mégy egy cicát befogadni mellé. 4 hónapos lány cica.Hogy szoktassam össze őket?
Köszi:Jani |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|