Keresés

Részletes keresés

MortalWombat Creative Commons License 2016-08-14 17:15:14 39621

Szerintem sehogy se, majd összeszoknak ők maguk.

Amikor először ereszted össze őket, akkor kis területen legyenek, hogy be tudj avatkozni, ha a nagy nekiesne a kicsinek. Ha csak morognak egymásra, az nem gond, ha van egy kis balhé, de láthatóan nem komoly, akkor sincs gond, idővel lenyugszanak, illetve összekopnak.

 

De lehet, hogy másnak más a tapasztalata.

A hozzászólás:
Krizmanics Creative Commons License 2016-08-14 07:33:14 39620

Sziasztok.

Új vagyok a fórumon és szeretnék kérdezni pár dolgot.

Örökbe fogadtunk 2 éve egy lány cicát.Most szeretnénk mégy egy cicát befogadni mellé. 4 hónapos lány cica.Hogy szoktassam össze őket?

Köszi:Jani

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!