Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-12 21:51:02 9

touché! :-D

 

 

A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2016-08-12 21:26:11 8

Valamikor régen ki tudja melyik neveden kikérted magadnak, hogy te nem putriban laksz.

 

Hát ez így a leirás alapján az.

Előzmény:
püfffneki Creative Commons License 2016-08-12 13:14:53 3

Aztán persze nőtt a család, a kisház mellé lett egy kisszoba, és lett végre egy cserépteteje.( egy ideig lapos tetős volt)

Aztán kellettek gazdasági épületek disznóól, tyúkól, takarmánytároló.

Ennek bontott tégla a fala és vas helyettesíti a cseréplécet, amin hagyományos pala van.

Az egész egy borzadály, és persze minden illesztésnél beázik, ráadásul a szomszéd hatalmas fája ráterpeszkedik, esőben átáztatja teljesen.

 

10 méteres  vastartókat kell  kell elképzelni amin nagy hullámpalák vannak. Nem igazán női munka elbontani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!