Keresés

Részletes keresés

püfffneki Creative Commons License 2016-08-14 14:25:24 18

Persze hogy lesz.

Ha mán eccer megígértem, hogy megvilágítom, hogy hol ázik be.

Remélem van olyan akinek világos.

ásítósmacska Creative Commons License 2016-08-12 21:13:44 7

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

joevagyok68 Creative Commons License 2016-08-12 14:14:51 5

:-)

szóval akkor inkább legyen > egyéb bajok és ......(majd később) .....beázunk.

 

Én már csak kíváncsiságból is olvasgatom, hogy mikor jelenik meg egy az első kérdőmondat !

A hozzászólás:
Shoterq Creative Commons License 2016-08-12 14:07:14 4

Remélem lesz még folytatás.......már csak a disznó és tyúkok neve kellene, hogy kerek legyen a történet! :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!