|
|
|
|
 |
püfffneki
2016-08-14 14:25:24
|
18
|
Persze hogy lesz.
Ha mán eccer megígértem, hogy megvilágítom, hogy hol ázik be.
Remélem van olyan akinek világos. |
|
 |
ásítósmacska
2016-08-12 21:13:44
|
7
|
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
|
|
 |
joevagyok68
2016-08-12 14:14:51
|
5
|
:-)
szóval akkor inkább legyen > egyéb bajok és ......(majd később) .....beázunk.
Én már csak kíváncsiságból is olvasgatom, hogy mikor jelenik meg egy az első kérdőmondat ! |
|
A hozzászólás:
 |
Shoterq
2016-08-12 14:07:14
|
4
|
Remélem lesz még folytatás.......már csak a disznó és tyúkok neve kellene, hogy kerek legyen a történet! :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|