Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2016-08-11 08:23:00 15621

Ha teheted, akkor DS, DS-M -et vegyél, az 'multi coated', újabb verzió.

Előzmény:
H2o-pok Creative Commons License 2016-08-10 18:20:13 15620

Akkor kipróbálom a YASHICA YASHINON DX 50MM F1.7 t.

Majd kiderül marad,vagy megy.

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!