Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Noxin Creative Commons License 2016-08-10 16:58:26 15619

Ha piaci áron veszed, akkor próba után, ha nem tetszik eladod.
Nem hiszem (sőt tény, ahogy alább olvashatod) hogy két embernek azonos lenne a véleménye hogy melyik obi jobb :-)
Mindenkinek más a preferencia, élesség, bokeh, feeling, színek...

Előzmény:
H2o-pok Creative Commons License 2016-08-10 14:33:02 15618

2 a jófogáson Pentacom megy facebook.

Akkor ezzel nem lettem előrébb, mert eléggé megoszlik a vélemény

 Kipróbálni dajnos nem tudom max ha megvettem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!