|
|
|
|
 |
lexhighand
2016-08-10 15:52:23
|
28755
|
Hát ez az, hogy azóta annyi mindent összeolvastam, hogy már nem tudom. Alapvetően arra lettem volna kíváncsi, hogy 2005 óta az E-TTL vakuk miben fejlődtek, meg arra, hogy létezik-e valahol olyan táblázat, ahol az egyes vakuk 100ASA-ra és 50/36mm-re vonatkoztatott fényteljesítményét össze lehet hasonlítani. Mivel ez az állapot, ami most van, hogy 105mm-re zoom-olt vakuk kulcs számait adják meg, ki tudja mekkora érzékelőre vonatkoztatva ( crop, fullframe, 1/2,3???) ez nem tartalmaz információt. |
|
A hozzászólás:
 |
Jahno
2016-08-10 11:27:46
|
28754
|
De mi a kérdés? |
|
Előzmény:
 |
lexhighand
2016-08-06 09:27:24
|
28752
|
Sziasztok!
Olyan igazi vakus topicot merre találok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|