Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jahno Creative Commons License 2016-08-10 09:08:26 15615

Meliyk fészbúkos csoportban panganak? Van M42 meg egyéb adokveszek. Igaz alig bírom törölni a szabálytalankodókat :-D Amúgy jófogás, Vatera, csiribiri. Mikor hol.

Előzmény:
uffneked Creative Commons License 2016-08-07 16:26:32 15605

Urak!

Ti hová szoktatok járni pesten antik lomok közt fotós cuccokat találni? Vannak itt bazárok, vásárok?

A Soós-t ismerem, a Gozsdu drága, az adok-veszek egynek jó, a feszbuk csoportok pangnak.

Tudtok valamit ajánlani? A obik, film, kiegészítők kellenének...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!