Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jahno Creative Commons License 2016-08-10 09:07:15 15614

Ezt honnan tudni, hogy pont az Chinon volt? Amúgy nekem a Chinon sem jött be, de mondom ki kell próbálni. Meg aztán jobb, jobb, néha éppen olyan kedvem van és FD-s Canonnal csapatok és akkor a kicsit fakós/filmes színvilághoz nem kell utómunkázni, ha meg nyitva is élesség, színesebb kép, háttérmosás,  akkor Pancolar/Takumar. Vagy sem :-D

Előzmény:
H2o-pok Creative Commons License 2016-08-09 21:09:32 15610

Ugy olvastam Chinon gyártmány.

 

Akkor végül is melyik a jobb?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!