Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
moTmeN Creative Commons License 2016-08-07 17:59:20 15606

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9169936

 

bar mar evek ota nem jartam egyik borzen sem (elkoltoztem Pestrol), de gondolom, meg mindig erdemes vegigbogaszni a portekakat. Ha jol emlekszem, felvaltva van Ujpesten es Ferencvarosban, de a fenti linkelt topicban megosztjak az informaciot az aktiv szakemberek.

Előzmény:
uffneked Creative Commons License 2016-08-07 16:26:32 15605

Urak!

Ti hová szoktatok járni pesten antik lomok közt fotós cuccokat találni? Vannak itt bazárok, vásárok?

A Soós-t ismerem, a Gozsdu drága, az adok-veszek egynek jó, a feszbuk csoportok pangnak.

Tudtok valamit ajánlani? A obik, film, kiegészítők kellenének...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!