|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Saliko
2016-08-05 21:39:45
|
15600
|
Élesnek kéne lennie 1 méteren túl is, nyitott rekeszen is, ha jó a példány. Tapasztalataim szerint a 44-3-ok a legélesebbek, de láttam már olyan 44M-4-est, ami élesebb volt, mint az M6-os. |
|
Előzmény:
 |
H2o-pok
2016-08-05 17:51:02
|
15597
|
Üdv
Van egy szinte vadonat új Helios 44M-4 obim, Oly OMD EM10 Mark 2 n próbálgatom. Tudnátok esetleg ajánlani hasonló kategóriában más tipust,márkát? Gondolok itt főleg az élességre. Ez sem rossz de kipróbálnék más 50es obikat isú.
Mert.
Ahogy próbálgattam, teljesen nyitott rekesznél, 1m en belül tök éles képeket lőttem de e fölött ...hát elég homály. Ez ennyit tud vagy lenne valami tippetek miért ilyen? Azt is mondták,hogy az adapter is hibás lehet, méretben, mivel utángyártott. Vagy ez hülyeség? Ezért gondoltam hogy kipróbálnék egy "jobb" tipust márkát,mivel nem egy nagy összeg. Köszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|