|
|
|
|
 |
tamcsi17171
2016-08-02 12:22:34
|
4842
|
Köszönöm a választ! akkor valahonnan majd szerzünk hozzájuk egy másik fiút! :) |
|
A hozzászólás:
 |
Blade.n1
2016-07-28 19:38:11
|
4841
|
Szia! Én nem vagyok szakértő, de nem nagyon olvastam még olyan szaklapot, amely javasolta volna a testvér egyedek párosítását. Ezt vérfertőzésnek is hívják, szerintem nem véletlen. Nagy százalékban születnek beteg rendellenesen fejlődő állatok ilyenkor. Szerintem ne csináld! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|