|
|
|
|
 |
Kacsapacsa44
2016-10-05 11:30:27
|
6035
|
Kedves Kramoto! Három napos az idei második fészekalj kiskacsa, nyolcan vannak kilenc tojásból. Ismételten köszönet a gondos tojóért.
|
|
 |
Kacsapacsa44
2016-07-25 03:44:32
|
6033
|
Soha nem volt még ilyen szép állomány, csütörtökön lesznek hat hetesek és akkorák már, mint a tojó. Mindig szívesen és jól evett az állományom, de most, nem tudom olyan gyorsan kitenni a kajájukat, hogy ne már a kezemet félrelökve zabáljanak. Jó génjeik lehetnek. Köszönöm szépen! |
|
A hozzászólás:
 |
kramoto
2016-07-22 12:33:06
|
6032
|
Örülök, hogy jól vannak a kiskacsák:)
Nyugodtan leválaszthatod a kicsiket. Heteseket, sőt naposakat is adnak el anyjuk nélkül.
Amennyiben leválasztod, és visszateszed a gácsérhoz, van esély idén még egy keltésre.
|
|
Előzmény:
 |
Kacsapacsa44
2016-07-14 19:26:48
|
6027
|
Évek óta vannak néma kacsák a háznál. Ma négy hetesek, gyönyörűek, már tollasodnak és egész nap esznek. Azt vettem észre, hogy a tojó az egyik kicsit csipkedi, elzavarja dinnyehéj evés közben. Felmerült bennem a gondolat, hogy talán el lehetne már választani őket az anyjuktól. Egyszerűen nem emlékszem, hogy is megy ez. (Öregszem). Kérem, írjatok erről. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|