Keresés

Részletes keresés

Zöldár Creative Commons License 2016-07-24 09:34:05 4444

"Bár a mostani árak alapján egyelőre esélytelen,"

 

 

 de főleg ennyi feltétel miatt !

padisah Creative Commons License 2016-07-21 16:49:42 4439

Bútorozottság nem szempont

Ez fura, nekem pl vannak bútoraim ami egy garzont kitölt, ettől kezdve determinált hogy bútorozott lakás nem jó.

Legfeljebb nagy lakás kevés bútorral jöhetne szóba. Ugyanez van a gépesítéssel is, nekünk van mosógépünk, hűtőnk, mikró,

a sütőt én a konyhabútor részének tartom, és értelmetlen lenne azt is költöztetni, de minden mást tartok sajátként.

 

Ezt azért írom, mert egy sor ingatlan kereső oldalról lefelejtik hogy bútorozott/bútorozatlan nem mindegy, nem lehet rá szűrni.

A hozzászólás:
polka-dotted Creative Commons License 2016-07-21 14:50:37 4438

Sziasztok, albérletet keresünk Budapesten. Fiatal, dolgozó pár vagyunk, a mostani főbérlőnktől leinformálhatóak, sőt a szomszédot is meg tudom kérni:) Nem kimondottan sürgős nekünk, tehát ha később lenne, akkor is megfelel, akár a téli hónapokban is, nem s.o.s., nem akarnak minket kitenni, egyszerűen szétnézünk a lehetőségek között.

A szempontjaink persze nehezítik a témát.

-Fontos lenne, hogy számlaképes legyen (így a munkahelyem támogatná),

- 40 nm körülire gondoltunk, most is olyanban lakunk, azalatt csak akkor, ha ötletes, jó elosztású, esetleg galériás.

-Bútorozottság nem szempont, gépesítettség sem feltétlenül, tűzhelyünk nincs viszont, de megoldható ha kell.

-Környék: szinte bármi jó Budapesten belül, de főként a 3-as metró vonala lenne ideális, mivel Kőbányán dolgozom. Kispest, Örs vezér tér környéke, Pöttyös utca, vagy igazából bármi szóba jöhet, ahonnan egy órán belül beérek BKV-val.

-Fontos számunkra, hogy van egy harmadik fél, egy kistestű, öreg, félig vak, fogatlan mentett kutyus, ő mindenképpen jönne velünk, természetesen akár külön pontba foglalhatjuk a szerződésben a rá vonatkozókat. Soha nem volt vele semmi probléma, egész nap alszik, de ő is leinformálható persze a jelenlegi főbérlőnktől.

 

Csendesek, rendesek, megbízhatóak, pontosak és tiszták vagyunk, kifejezetten igényesek vagyunk a környezetünkre, otthonunkként szeretjük a lakást. A másfél év alatt amióta mostani albérletünkben élünk, a főbérlő 2x nézett rá a lakásra, egyszer villanyvezeték probléma volt a társasházban, azért jött át, egy másik alkalommal pedig az elöregedett tűzhelyet kellett lecserélni. Minden hibát ezen kívül saját költségen mi javítottunk (pl. mosdó csere, konyhabútor felújítás, konnektorok cseréje, csapok cseréje), a főbérlőnek semmire nem volt gondja.

 

A keresés oka, hogy a mostani lakásnál szerződésmódosítás van kilátásban, bérleti díj emeléssel, így szeretnénk körbenézni. Bár a mostani árak alapján egyelőre esélytelen, így úgy néz ki, hogy maradunk még egy darabig:)

Maximum 85+rezsiig keresünk, számlával.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!