Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Anaoon Creative Commons License 2016-07-19 08:05:48 3588

Szia,

 

nagyon köszönöm a válaszod, időközben találtam barátibb áron, viszonylag jónak tűnő szakembereket ("viszonylag" értsd, amennyire meg tudom ítélni :)). Már javában zajlik a felújítás, kicsit döcög, de megy. Az ablakok legalább már bent vannak, azzal nagyon elégedett vagyok :).

 

Köszönöm még egyszer :).

 

Üdv.

 

Anna

Előzmény:
Zoli 52 Creative Commons License 2016-07-12 20:31:25 3587

Kedves Anna! 

 

 Ahogy olvasom a munkafolyamatokat és az árakat, így làtatlanban kb 20%-kal mondtak többet mint az átlag ár. Ha szépen dolgoznak és meg tudsz nézni pár referenciát, akkor uccu neki, csapj bele. 😉

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!