Keresés

Részletes keresés

banda-vezér Creative Commons License 2016-07-18 21:37:19 24329

Huh, hát nem semmi vagy!

Gratulálok.

Egyszer én is végig olvastam.

Annak már vagy 5 éve, ráment jó pár napom, éjszakám, de tanulságos volt.

 

 

Elegek persze, itthon sok tenyésztőnek az egész állománynának nincs ennyi tesztje, mint ennek a kis makinak egyedül. :-(

 

 

A hozzászólás:
NeedForAngels Creative Commons License 2016-07-18 14:56:52 24328

udv ismét! 

Hát sikerült végig olvasni a topikot. Nem semmi...

A kérdésem a tesztekkel kapcsolatban lenne. Shadownak az anyukája és apukája ezekre van tesztelve: 

 

HCM1 HCM3/PKD/SMA/PRA/PKDef/GSD type IV (via DNA swab)

 

Ezek elegek, ugye?

Egyébként az anyucinak ez volt az utolsó alom, nemrég lett ivartalanítva ( 4 éves).

 

 

és egy ujabb kép az úrfiról( kezd nöni a szöre ökelmének )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!