|
|
|
|
 |
banda-vezér
2016-07-18 21:37:19
|
24329
|
Huh, hát nem semmi vagy!
Gratulálok.
Egyszer én is végig olvastam.
Annak már vagy 5 éve, ráment jó pár napom, éjszakám, de tanulságos volt.
Elegek persze, itthon sok tenyésztőnek az egész állománynának nincs ennyi tesztje, mint ennek a kis makinak egyedül. :-(
|
|
A hozzászólás:
 |
NeedForAngels
2016-07-18 14:56:52
|
24328
|
udv ismét!
Hát sikerült végig olvasni a topikot. Nem semmi...
A kérdésem a tesztekkel kapcsolatban lenne. Shadownak az anyukája és apukája ezekre van tesztelve:
HCM1 HCM3/PKD/SMA/PRA/PKDef/GSD type IV (via DNA swab)
Ezek elegek, ugye?
Egyébként az anyucinak ez volt az utolsó alom, nemrég lett ivartalanítva ( 4 éves).
és egy ujabb kép az úrfiról( kezd nöni a szöre ökelmének )

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|