Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mumm Creative Commons License 2016-07-15 10:54:31 2755

Nézd meg a fb üzeneteidet, mert én is írtam Neked, és én sem kaptam választ, csak egy like-ot. 😁 Jól elüzengettünk egymás mellett. ☺ Írj facebookon. 

Előzmény:
cool13 Creative Commons License 2016-07-15 10:29:09 2754

Hello! Én írtam ott is hogy befogadom. Azóta sem kaptam választ. Mi legyen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!