Keresés

Részletes keresés

kramoto Creative Commons License 2016-07-22 12:33:06 6032

Örülök, hogy jól vannak a kiskacsák:)

 

Nyugodtan leválaszthatod a kicsiket. Heteseket, sőt naposakat is adnak el anyjuk nélkül.

Amennyiben leválasztod, és visszateszed a gácsérhoz, van esély idén még egy keltésre.

 

 

 

A hozzászólás:
Kacsapacsa44 Creative Commons License 2016-07-14 19:26:48 6027

Évek óta vannak néma kacsák a háznál. Ma négy hetesek, gyönyörűek, már tollasodnak és egész nap esznek. Azt vettem észre, hogy a tojó az egyik kicsit csipkedi, elzavarja dinnyehéj evés közben. Felmerült bennem a gondolat, hogy talán el lehetne már választani őket az anyjuktól. Egyszerűen nem emlékszem, hogy is megy ez. (Öregszem). Kérem, írjatok erről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!