Keresés

Részletes keresés

képfaragó Creative Commons License 2016-07-14 16:17:42 28736

Különben a metznél ez típushiba volt, a használt metzeknél (54) a reflektor közepén sokszor láthatsz egy folt szerű, sötétebb kevésbé átlátszó részt. No az a hőterheléstől van. Megpörkölődött a műanyag.

A hozzászólás:
képfaragó Creative Commons License 2016-07-14 16:11:37 28734

Nem a kupak olvadt meg, hanem a metz saját beépített műanyag diffúzora. Gondolom idővel a metz (54) is lépett valamit, mert például a nikonnál ilyen sohasem fordult elő. Azóta vigyázok, hogy a nagylátó állásban ne nyomjam mint állat.

Előzmény:
Jahno Creative Commons License 2016-07-14 15:57:25 28730

Mennyi az a közel? Pld. 1 centi? Istenbiz kipróbálom,  mert sima rendszervakukat azért páran hajtjuk alap kupakkal a fejükön, de még nem nagyon hallottam konkrétan megolvadt cuccról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!