Keresés

Részletes keresés

képfaragó Creative Commons License 2016-07-14 16:11:37 28734

Nem a kupak olvadt meg, hanem a metz saját beépített műanyag diffúzora. Gondolom idővel a metz (54) is lépett valamit, mert például a nikonnál ilyen sohasem fordult elő. Azóta vigyázok, hogy a nagylátó állásban ne nyomjam mint állat.

képfaragó Creative Commons License 2016-07-14 16:07:48 28732

Fél centi kupak nélkül.

A hozzászólás:
Jahno Creative Commons License 2016-07-14 15:57:25 28730

Mennyi az a közel? Pld. 1 centi? Istenbiz kipróbálom,  mert sima rendszervakukat azért páran hajtjuk alap kupakkal a fejükön, de még nem nagyon hallottam konkrétan megolvadt cuccról.

Előzmény:
képfaragó Creative Commons License 2016-07-14 15:52:11 28728

"Próbaképpen villants rá közelről full energiával egy fekete szövetre, meg fogysz lepődni mikor egy füstfelhő fog felszállni."

Egy sima rendszervaku is megteszi.

Sőt a metz 54 a saját műanyag diffúzorát is megpörköli ha nagylátószögű helyzetben néhányszoregymás után fullba elküldöd. Ennek  próbálgatását sem javaslom, hamar viharvert állapotú lesz a vaku.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!