|
|
|
|
 |
Jahno
2016-07-14 15:57:25
|
28730
|
Mennyi az a közel? Pld. 1 centi? Istenbiz kipróbálom, mert sima rendszervakukat azért páran hajtjuk alap kupakkal a fejükön, de még nem nagyon hallottam konkrétan megolvadt cuccról. |
|
A hozzászólás:
 |
képfaragó
2016-07-14 15:52:11
|
28728
|
"Próbaképpen villants rá közelről full energiával egy fekete szövetre, meg fogysz lepődni mikor egy füstfelhő fog felszállni."
Egy sima rendszervaku is megteszi.
Sőt a metz 54 a saját műanyag diffúzorát is megpörköli ha nagylátószögű helyzetben néhányszoregymás után fullba elküldöd. Ennek próbálgatását sem javaslom, hamar viharvert állapotú lesz a vaku. |
|
Előzmény:
 |
Jahno
2016-07-14 12:10:51
|
28726
|
"Próbaképpen villants rá közelről full energiával egy fekete szövetre, meg fogysz lepődni mikor egy füstfelhő fog felszállni."
Gondolom kicsit nagyobb vaku kérdése. Vagy sokkal nagyobb.
"Ha például sikerül rekeszelned, a fényenergia nagy része a rekeszlamellákra jut."
Akár csak napsütésben. Ott is láttunk olvadt obejktívet, lamellát, de ennyire azért nem jellemző.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|