|
|
|
|
 |
Jahno
2016-07-14 09:08:11
|
28724
|
Azt sem tudom, hogy ez a basz varázsolna-e a rekeszt, de Canonnál is annyit tudok a makrósoktól, hogy rekeszelnek, majd bekapcsolva leveszik az obit a vázról és akkor marad a beállított értéken mindenféle hasonló vagy gyűrűs, vagy fordított obis varázslatokhoz. Én meg nem zaklatnék Canonos ismerőst, ha ott egyszerűbb belenézni, mint nekünk megírni. |
|
A hozzászólás:
 |
zorko
2016-07-13 21:56:08
|
28721
|
Canonban nem vagyok otthon, de az az ötvenes eléggé manuálisnak látszik a kép alapján....
Viszont mi van a rekesszel? Hogy megy ez a Canonnál, ha nem rendes vázon van az obi? |
|
Előzmény:
 |
Jahno
2016-07-12 22:29:29
|
28717
|
"Az objektíven hiába tekerésztem az élességállító gyűrűt, semmi reakciót nem mutatott."
Mert nem manuális. Diavetítő analóg, orosz cucc, obiban slendriánul magyarázva sokfelé a rekeszt/fókuszt kis mikromotor vezérli a vázon keresztül, hiába a gyűrű az nem tengelyt hajt, mint 30 éve. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|