Keresés

Részletes keresés

Jahno Creative Commons License 2016-07-14 09:08:11 28724

Azt sem tudom, hogy ez a basz varázsolna-e a rekeszt, de Canonnál is annyit tudok a makrósoktól, hogy rekeszelnek, majd bekapcsolva leveszik az obit a vázról és akkor marad a beállított értéken mindenféle hasonló vagy gyűrűs,  vagy fordított obis varázslatokhoz. Én meg nem zaklatnék Canonos ismerőst, ha ott egyszerűbb belenézni, mint nekünk megírni.

A hozzászólás:
zorko Creative Commons License 2016-07-13 21:56:08 28721

Canonban nem vagyok otthon, de az az ötvenes eléggé manuálisnak látszik a kép alapján....

Viszont mi van a rekesszel? Hogy megy ez a Canonnál, ha nem rendes vázon van az obi?

Előzmény:
Jahno Creative Commons License 2016-07-12 22:29:29 28717

"Az objektíven hiába tekerésztem az élességállító gyűrűt, semmi reakciót nem mutatott."

 

Mert nem manuális. Diavetítő analóg, orosz cucc, obiban slendriánul magyarázva sokfelé a rekeszt/fókuszt kis mikromotor vezérli a vázon keresztül, hiába a gyűrű az nem tengelyt hajt, mint 30 éve.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!