Keresés

Részletes keresés

zorko Creative Commons License 2016-07-12 22:05:44 28716

Nademost, akkor választanod kellett, hogy Nikonhoz vagy Canonhoz vagy másvalamihez?

Ha nem, akkor az gáz, hiszen más élességtartomány adódik más bázistávolságú rendszerek esetén.

Ha normálisan mondjuk Nikonhoz valót vettél és ráteszel egy Nikon obit, akkor ugyanúgy kellene tudnod állítani az élességet, mintha fényképeznél.... (Vagy rosszul tervezték. Ez esetben, közgyűrűvel, előtétlencsével lehet esetleg javítani a helyzeten...)

 

menet a végén, arra rátekerem az objektívet

Milyen menet van a végén...??

A hozzászólás:
nagytomsky Creative Commons License 2016-07-12 21:00:42 28714

Azt hogy? :)

Van egy menet a végén, arra rátekerem az objektívet és ennyi. :)

Előzmény:
gravir007 Creative Commons License 2016-07-12 19:53:23 28713

Nem jó a tárgytávolság... Pórbáld mozgatni a diához képest az objektívet

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!