|
|
|
|
 |
zorko
2016-07-12 22:05:44
|
28716
|
Nademost, akkor választanod kellett, hogy Nikonhoz vagy Canonhoz vagy másvalamihez?
Ha nem, akkor az gáz, hiszen más élességtartomány adódik más bázistávolságú rendszerek esetén.
Ha normálisan mondjuk Nikonhoz valót vettél és ráteszel egy Nikon obit, akkor ugyanúgy kellene tudnod állítani az élességet, mintha fényképeznél.... (Vagy rosszul tervezték. Ez esetben, közgyűrűvel, előtétlencsével lehet esetleg javítani a helyzeten...)
menet a végén, arra rátekerem az objektívet
Milyen menet van a végén...?? |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
gravir007
2016-07-12 19:53:23
|
28713
|
Nem jó a tárgytávolság... Pórbáld mozgatni a diához képest az objektívet
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|