Keresés

Részletes keresés

nagytomsky Creative Commons License 2016-07-12 13:25:27 28707

A terv az volt, hogy a háttér előtt ülök kb 2 méterrel, a méhsejtes vaku kis értékkel világít meg csak engem. Ezért is 90 fokkal... nehogy a háttérre is essen belőle. Kéne, hogy látszódjon az ábra, nem?

A beállítások a "stúdióban szokásos használt értékek"ről indultak. Aztán, ahogy nézed tovább a képeket láthatod, hogy mentem fentebb az iso-val, és mentem lentebb az f értékével. Pont, ahogy ajánlottad!

A szinkron azóta jó! :)

Nagyon örülök a sok segítő hozzászólásnak; kezd a fejemben összeállni a kép!

A hozzászólás:
gravir007 Creative Commons License 2016-07-12 08:49:34 28705

A beállításokat sem értem.... f11, fekete fényelnyelő háttér.

Ilyen beállításokkal valami bődületes fényerő kéne, hogy látszon valami...

Ahogy már más is írta, a vetítő vaku max fényerő, először lődd be arra az értékeket, ha f11-en ennyire látszik, akkor szerintem jó lesz az f2.8-4-nek, 1/60 meg iso 4-800-nak is, pláne fekete háttéren.

Ráadásul ha csak az villan akkor azért főlé is kell állítani, mert úgyis lesz szórt fény.

A szinkront meg meg kell oldani, ilyen kis fényerővel meg irányított fényekkel nem biztos, hogy sima optikai szinkronnal jó lesz.

Kell egy rádió vagy kábel.

A beállítást se nagyon értem.... a fényképezőhöz képest 90 fokban világítod meg magad és csodálkozol, hogy nem látszik az ábra...

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!