|
|
|
|
 |
zorko
2016-07-11 23:27:45
|
28698
|
Az élesre állításhoz használhatsz valami erősebb ledes elemlámpát a vaku helyére téve. |
|
A hozzászólás:
 |
nagytomsky
2016-07-11 23:18:23
|
28696
|
Diavetítő jó lenne...igaz. De túl kicsi ezeknek a fényereje. Nem mondok inkább semmit, mert azzal nem próbáltam még. :) Most ezem van, ezzel próbálok kalandozni. :) Ha már kiadtam érte pénzt (e-bay 21ezer), kreáltam magam hozzá diákat, akkor jogos elvárásom lenne felé, hogy azt csinálja, amit szeretnék. De még nem... :P Tanulnom kell még sokat! |
|
Előzmény:
 |
zorko
2016-07-11 23:11:24
|
28693
|
De miért nem használsz egy diavetítőt...?
Sokkal egyszerűbb lenne, és egy csomó bizonytalansági tényezőt kiiktathatnál. Ha azzal már összejött, érted, átlátod, tervezni tudod, akkor kezdj vakuval vetíteni. (A stúdióvakukat használhatod a beállítófénnyel (mármint villantás nélkül, a beállítófény mellett történő fotózásra), és akkor a vetítő alacsony színhőmérsékletéhez nem kell nagy tornászás árán illesztened őket.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|