Keresés

Részletes keresés

zorko Creative Commons License 2016-07-11 23:27:45 28698

Az élesre állításhoz használhatsz valami erősebb ledes elemlámpát a vaku helyére téve.

A hozzászólás:
nagytomsky Creative Commons License 2016-07-11 23:18:23 28696

Diavetítő jó lenne...igaz. De túl kicsi ezeknek a fényereje. Nem mondok inkább semmit, mert azzal nem próbáltam még. :) Most ezem van, ezzel próbálok kalandozni. :) Ha már kiadtam érte pénzt (e-bay 21ezer), kreáltam magam hozzá diákat, akkor jogos elvárásom lenne felé, hogy azt csinálja, amit szeretnék. De még nem... :P Tanulnom kell még sokat!

Előzmény:
zorko Creative Commons License 2016-07-11 23:11:24 28693

De miért nem használsz egy diavetítőt...?

Sokkal egyszerűbb lenne, és egy csomó bizonytalansági tényezőt kiiktathatnál. Ha azzal már összejött, érted, átlátod, tervezni tudod, akkor kezdj vakuval vetíteni. (A stúdióvakukat használhatod a beállítófénnyel (mármint villantás nélkül, a beállítófény mellett történő fotózásra), és akkor a vetítő alacsony színhőmérsékletéhez nem kell nagy tornászás árán illesztened őket.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!