|
|
|
|
 |
Csimpolya
2016-07-14 08:10:30
|
13509
|
Igen, ráadásul kantáros nadrág volt, csak gyerekszámban. |
|
A hozzászólás:
 |
pajaci
2016-07-11 21:45:41
|
13508
|
Volt rajta zsebes nadrág? |
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2016-07-11 16:02:31
|
13507
|
Ma reggel valami mozgást láttam a ribizlibokor tövében, odamentem, és egy aprócska, fekete élőlényt láttam mozgolódni. Szégyen-gyalázat, de csak pár pillanat múlva jöttem rá, hogy személyesen a kis vakondot látom! Megnyugtatásul közlöm, hogy eszemben sem volt bántani a bársonybundás lovagot (a kifejezést Mórától kölcsönöztem) csak néztem egy darabig. Ez volt az az alkalom, amikor örültem, hogy egyik macska sincs a közelemben. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|