|
|
|
|
 |
iiko46
2016-07-10 17:38:55
|
13506
|
Szép termés, de ezeket hogyan "tartósítod"? Ennyit rövid időn belül nem használsz el főzéshez és héj nélkül nem áll el. Esetleg teszel el lecsót, vagy fölkockázva a mélyhűtőbe, vagy mi történik vele? |
|
A hozzászólás:
 |
p21-feri-tb2
2016-07-10 15:49:24
|
13505
|
Köszönjük szépen. Az étvággyal nincs hiba. :-)))))))))))
Ma a hagymaágyás volt a soros.
 
|
|
Előzmény:
 |
Csimpolya
2016-07-09 17:40:50
|
13504
|
Érdemes volt dolgoznod, jó étvágyat hozzá! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|