Keresés

Részletes keresés

iiko46 Creative Commons License 2016-07-10 17:38:55 13506

Szép termés, de ezeket hogyan "tartósítod"? Ennyit rövid időn belül nem használsz el főzéshez és héj nélkül nem áll el. Esetleg teszel el lecsót, vagy fölkockázva a mélyhűtőbe, vagy mi történik vele?

A hozzászólás:
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2016-07-10 15:49:24 13505

Köszönjük szépen. Az étvággyal nincs hiba. :-)))))))))))

Ma a hagymaágyás volt a soros.

Előzmény:
Csimpolya Creative Commons License 2016-07-09 17:40:50 13504

Érdemes volt dolgoznod, jó étvágyat hozzá!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!