|
|
|
|
 |
Zsolt.F.
2016-07-11 14:20:02
|
916
|
Úgy-úgy. Megreklamáltam a boltban, szó nélkül kicserélték nagyobbra (pedig már túl volt a garanciális időn), tudták ők azt, hogy kicsi. Ez azért igazán aggasztó, mert akár tüzet is okozhatott volna, túlhevülés elleni védelem ide vagy oda. |
|
A hozzászólás:
 |
Teaway
2016-07-10 12:39:49
|
914
|
Az utolsó grammig ki van centizve a trafó, inkább forrósodjon, de nem teszek bele több anyagot, mert spórolok. Aláírás: a gyártó. |
|
Előzmény:
 |
Zsolt.F.
2016-06-24 11:22:45
|
910
|
Sziasztok!
Világításhoz, elektronikához nagyon-nagyon nem értőként tanácsot szeretnék kérni. Vásároltam egy LED-es akvárium világítást. 2 db, egymástól teljesen független világítási kör van benne, körönként összesen 72 Watt összteljesítményű LED fénycsőrendszerrel. A problémám az, hogy a konnektorba dugott izék, gondolom valami transzformátorok üzemelés közben egészen forróra felmelegszenek. Annyira, hogy nem tudom őket megfogni. Azt szeretném megtudni, hogy ez normális-e? Attól félek, hogy előbb-utóbb tüzet fog okozni. Egyébként fél éve üzemel, azóta deformitás, barnulás, bármi más rendellenesség nem látszik sem a konnektoron (hosszabbító), sem magukon a konnektorba dugott izéken. Mégis tartok ettől a jelenségtől.
Köszönöm a válaszokat előre is! Üdv, Zsolt |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|