Keresés

Részletes keresés

Peter atyuska Creative Commons License 2016-07-10 13:06:26 915

Ami fontos a fényhőmérséklet a 2000 K a sárgás a 4000 K az nappali fényhez hasonlatos a 5000 K és felettiek kékesek, a lm az a fényerőt jelenti minél nagyobb annál nagyobb fényt tud produkálni, a harmadik a hány sávos a fénycső a normál háromsávosak ezekben háromféle fénypor van és ez keveri ki a látható fényt, az ötsávos értelem szerűen öt fényport tartalmaz így a kikevert fény ember barátibb.

 

Az OSRAM csövek eddig nem okoztak kellemetlen meglepetéseket, a többi inkább.

Törölt nick Creative Commons License 2016-07-10 12:16:23 912

Mindenképpen 2700K -eset vegyél, ha nem akarsz este megvakulni a linkelt ócsó kínai hullaházat csinál a konyhából.

A hozzászólás:
Soká Creative Commons License 2016-07-09 23:47:13 911

Sziasztok!

Van három egyforma lámpám a konyhapult felett. Az egyikben elhalálozott a fénycső, a típusa: T5 G5 foglalattal. Nézem az árakat és végképp elbizonytalanít, hogy találok a kínálatban 280Ft-ért és 1280Ft-ért is hasonló paraméterű fénycsöveket. Van ezek között érdemi különbség? Mondjuk 4szeres szorzó az élettartamban? vagy a 280Ft-os paramétereinek köze sincs a valósághoz?

280Ft

1290Ft

 

Köszönöm, ha valakinek van konkrét tapasztalata!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!