Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bulsara1 Creative Commons License 2016-07-08 14:37:09 33474

Ha Németh Lacival szeretnél beszélni, őt telefonon éred el könnyen. Mail-re később szokott válaszolni. 

Előzmény:
vosahr Creative Commons License 2016-07-08 09:19:06 33471

Szia Cyber Cat!

En nem igazan ertek hozza (vagyis egyaltalan nem-csak tettszenek), viszont lattam hirdeteseket, ahol irjak, hogy orientalis jellegu sziami, ami kinezetre szorszint illetoen sziami, viszont a feje mas alaku, az allanal hegyes es hosszabbak, vagyis nagyobbak a fulei. Ezek szerint az siman szimai- meg, ha alakra olyan, mint egy orientalis. ..Es az orientalis akkor nem olyan szinu, mint a sziami. Koszonom a felvilagositast es megnezem a csatolt linket (a masik tenyesztotol meg nem erkezett valasz)

Udv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!