Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
képfaragó Creative Commons License 2016-07-06 23:54:30 11

Nem, nem zavarsz, csak a többi sok-sok hozzászólást hiányolom. De már elég öreg vagyok ahhoz hogy bármit is a szívemre vegyek. Ha végül is a fotósok többsége szerint hazai fotósélettel minden rendben van, akkor csak rajta, így tovább. Én azért azt hiszem, hogy a fotózás igazi örömét a siker hozza meg. A siker pedig nem csak abban kell hogy megnyilvánuljon, hogy a kiállításon ott voltak a barátok, gratuláltak, megették a pogácsákat, és hazamentek. A siker az, amikor a képet vadidegen emberek annyira jónak tartják, hogy megveszik. A fotós pedig nemcsak a szakírók méltatását gyűjti be, hanem netán egy komolyabb felszerelés árát is. Persze biztos hogy bennünk fotósokban is van hiba. Nagyon sokat költünk a felszerelésre, és kevés energiát fordítunk a tudás megszerzésére és a képek készítésére. Ezenkívül azt is hiányolom, ha egy fotós szobájának falán nem látom a saját és más fotósok képeit. Szerintem mindenki magába is nézhet, hogy Ő maga vásárolt-e már akár egyetlen fotót is? Hogy lenne a fotóknak kultusza, ha mi fotósok magunk sem tartunk rá igényt.

Előzmény:
bandita39 Creative Commons License 2016-07-06 22:06:48 9

Én szívesen elmentem volna de sajnos több mint egy hétig beteg voltam és ez hatalmas kiesést jelentett nekem eléggé föltorlódtak a munkáim úgyhogy fotózgatásra is alig marad idő. (Amúgy ez nekem csak hobbi ) Sajnos nem pont a megfelelő ember vagyok ebbe a Topikba de mivel szeretek fotózgatni és fotózásról beszélgetni ezért gondoltam hozzászólok pár gondolattal :) remélem azért pár kompetensebb személy is bekapcsolódik.
 Ha netalán tán zavarok az írogatásaimmal szólj és eltűnök innen :)


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!