Keresés

Részletes keresés

bolero84 Creative Commons License 2016-07-08 22:36:36 5852

A kisgalambok hamar,pár hét alatt betollasodnak,kirepülnek. Augusztus elejétől már el kell venni a fészket,a letojt tojásokat alaposan összerázni és ugy vissza adni nekik,ha tojnak,h ne legyen kései kisgalamb. Huzatmentes,száraz hely kell. Kifejlett madarak,idei kicsik is kitelelnek fűtés nélkül.

A hozzászólás:
papóbácsi Creative Commons License 2016-07-06 09:17:06 5848

Üdvözletem! Friss nyugdíjasként kezdtem el nagytestű-King- galambokat tenyészteni, illetve vásároltam egy fiatal párt. Tojást tojtak a napokban, kettőt és felváltva ülnek a fészekben. Egy 125x60x50 cm-es ketrecben vannak, de készül egy volier is, már csak azt szeretném kérdezni, hogy milyen berendezés kellene a volierben és ha kelnek kis galambok, milyen helyet kell számukra biztosítani? Télire hova kellene elhelyezni őket, mert gondolom a nyitott volierben nem tarthatók. Hozzáértő válaszokat kérnék! Tisztelettel: papóbácsi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!