|
|
|
|
 |
NeedForAngels
2016-07-05 11:04:41
|
24319
|
Akkor ez kb olyan mint a kiskutyáknál...
Megint csináltam pár képet, remélem nem unjátok..ha igen szóljatok.. csak annyira cuki, és annyira szeretjük már most :D egyébként nagyon nagyon puha bundája van :)
 
|
|
A hozzászólás:
 |
iiko46
2016-07-05 06:40:07
|
24318
|
A nagy mancs azt jelenti, hogy nagyon nagy felnőtt cica lesz. |
|
Előzmény:
 |
NeedForAngels
2016-07-04 13:34:04
|
24316
|
Egyébként feltünt nekem hogy Shadownak nagyon nagyok a mancsai. Nagyobbak mint Cuccinak....Ilyet még nem láttam.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|