Keresés

Részletes keresés

terám Creative Commons License 2016-07-06 08:52:57 2746

Köszönöm, érdekelne a gerle. Megírom email címemet, hogy meg tudjuk beszélni, hogy pontosan hova és mikor mehetek érte. Kérlek írd meg.

Köszönöm: Teri

email cím: teram51@gmail.com

A hozzászólás:
koder Creative Commons License 2016-07-04 22:47:05 2745

Szia! Nekem van és viheted bármikor ha kell. Dunaharasztin lakunk.

Előzmény:
terám Creative Commons License 2016-07-04 11:27:25 2744

Szia Klaudia

Köszönöm, jelezted, hogy tudsz nekem adni párt a gerlémhez, de sajnos nem tudom elhozni, mert Halásztelken lakom és nekem Eger környéke messze van. Sajnálom, mert már nagyon szeretnék párt a gerlémnek, de a közelemben még nem találtam, aki foglalkozna velük, ha esetleg tudna valaki Dél-Pest és környékén  valakit,aki tudna nekem eladni egy tojó kacagó gerlét, kérem írja meg.

Nagyon köszönöm: Teri

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!