Keresés

Részletes keresés

koder Creative Commons License 2016-07-04 22:47:05 2745

Szia! Nekem van és viheted bármikor ha kell. Dunaharasztin lakunk.

A hozzászólás:
terám Creative Commons License 2016-07-04 11:27:25 2744

Szia Klaudia

Köszönöm, jelezted, hogy tudsz nekem adni párt a gerlémhez, de sajnos nem tudom elhozni, mert Halásztelken lakom és nekem Eger környéke messze van. Sajnálom, mert már nagyon szeretnék párt a gerlémnek, de a közelemben még nem találtam, aki foglalkozna velük, ha esetleg tudna valaki Dél-Pest és környékén  valakit,aki tudna nekem eladni egy tojó kacagó gerlét, kérem írja meg.

Nagyon köszönöm: Teri

Előzmény:
veggie83 Creative Commons License 2016-06-27 18:17:46 2742

Kedves Teri,

 

én tudnék adni párt az egyedül maradt gerléhez. Eger mellett lakom. Én sem tartom jó ötletnek egy összeszokott párt vásárolni a magányos gerlének, hatalmas balhé lenne belőle.

 

Szép napot,  Klaudia

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!