|
|
|
|
 |
koder
2016-07-04 22:47:05
|
2745
|
Szia! Nekem van és viheted bármikor ha kell. Dunaharasztin lakunk. |
|
A hozzászólás:
 |
terám
2016-07-04 11:27:25
|
2744
|
Szia Klaudia
Köszönöm, jelezted, hogy tudsz nekem adni párt a gerlémhez, de sajnos nem tudom elhozni, mert Halásztelken lakom és nekem Eger környéke messze van. Sajnálom, mert már nagyon szeretnék párt a gerlémnek, de a közelemben még nem találtam, aki foglalkozna velük, ha esetleg tudna valaki Dél-Pest és környékén valakit,aki tudna nekem eladni egy tojó kacagó gerlét, kérem írja meg.
Nagyon köszönöm: Teri |
|
Előzmény:
 |
veggie83
2016-06-27 18:17:46
|
2742
|
Kedves Teri,
én tudnék adni párt az egyedül maradt gerléhez. Eger mellett lakom. Én sem tartom jó ötletnek egy összeszokott párt vásárolni a magányos gerlének, hatalmas balhé lenne belőle.
Szép napot, Klaudia |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|