Keresés

Részletes keresés

NeedForAngels Creative Commons License 2016-07-04 09:25:59 24315

Cucci mellett aludt :D

Ma reggel pedig Cucci megmosdatta Shadowt :D

ës egy alvás elötti kép róla:

 

A hozzászólás:
Lora1213 Creative Commons License 2016-07-04 08:24:51 24314

Ó, nagyon szerencsés vagy !   Jól vettétek az első akadályt.   

Nos, kivel aludt a kicsi ?

Előzmény:
NeedForAngels Creative Commons License 2016-07-04 07:15:15 24313

:) Az nagyon hamar megvolt..Tegnap elhoztuk, k:orbe sétált a házban mint egy kis király, játszottunk vele, aztán aludt. Persze bemutattuk öket egymásnak, Cucci próbálta szimatolni, csak a kicsi nem engedte, morgott rá. Igy Cucci felment inkább az emeletre.

Mikor a pici felkelt, evett, használta a cicawct. Este Cucci lejött, próbált megint ismerkedni Shadow-val, a kicsi csak morgott rá, igy Cucci csak várakozott. :) Nagyon cuki volt. 8kor adtam Cuccinak kaját, arra odajött a pici is, hogy ez most mi beleszagolt Cucci kajájába, és Cucci igy megnyalogatta a fejét. Onnantól kezdve j'taszanak együtt.. Ugyhogy szerintem nem volt probléma, hamar össze szoktak :) 

Most reggel is kergetöztek, Cucci folyton mürrög Shadownak, hívja játszani :) Azért két fotót sikerült csinálnom róluk :D 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!