|
|
|
|
 |
NeedForAngels
2016-07-04 09:25:59
|
24315
|
Cucci mellett aludt :D
Ma reggel pedig Cucci megmosdatta Shadowt :D
ës egy alvás elötti kép róla:

|
|
A hozzászólás:
 |
Lora1213
2016-07-04 08:24:51
|
24314
|
Ó, nagyon szerencsés vagy ! Jól vettétek az első akadályt.
Nos, kivel aludt a kicsi ? |
|
Előzmény:
 |
NeedForAngels
2016-07-04 07:15:15
|
24313
|
:) Az nagyon hamar megvolt..Tegnap elhoztuk, k:orbe sétált a házban mint egy kis király, játszottunk vele, aztán aludt. Persze bemutattuk öket egymásnak, Cucci próbálta szimatolni, csak a kicsi nem engedte, morgott rá. Igy Cucci felment inkább az emeletre.
Mikor a pici felkelt, evett, használta a cicawct. Este Cucci lejött, próbált megint ismerkedni Shadow-val, a kicsi csak morgott rá, igy Cucci csak várakozott. :) Nagyon cuki volt. 8kor adtam Cuccinak kaját, arra odajött a pici is, hogy ez most mi beleszagolt Cucci kajájába, és Cucci igy megnyalogatta a fejét. Onnantól kezdve j'taszanak együtt.. Ugyhogy szerintem nem volt probléma, hamar össze szoktak :)
Most reggel is kergetöztek, Cucci folyton mürrög Shadownak, hívja játszani :) Azért két fotót sikerült csinálnom róluk :D
 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|