Nem szenvednek az enyémek, imádják a kajáikat.
A nyers uborkát azt hamarabb megeszik, mint a husit.
A rizs közül mondjuk szeretik kiválogatni a húst.
A baby ételeket is szeretik, csak a gyümölcsöseket nem eszik, de olyat nem veszek nekik, csak rendes főzelékeseket.
Nem sanyarú a sorsuk, gondolom Bodzám nem lenne 11 kg, ha nem lenne a foga alá való az étel. :-)
A tápos, csak whiskast eszik, az enyém meg csak xy-t eszik etetők, majd gondoljanak rám mikor gond lesz a cicával, bárcsak normális ételt adtam volna nekik, bárcsak főztem volna neki, bárcsak elhittem volna, stb. . . . . :-(
Persze tudom, hogy nehéz, amikor az emberek is több szemetet esznek, mint tápanyagot.
Mit várunk akkor az állatok etetésétől.
Ma már mindennapos mondat a
"Jóllakva éhezünk" a táplálkozással foglalkozó oldalakon. |