Keresés

Részletes keresés

banda-vezér Creative Commons License 2016-07-02 17:10:22 24309

Huh, tényleg nagyon szép kor, mi is macskaéletkor rekordra hajtunk.  :-)

Bár sajnos nem jellemző, hogy ezek a tenyésztett cicák ilyen sokáig éljenek.

Házi cicáknál nem ritka ez a kor.

Sajnos Bobi felmenői között a nagypapája pl. 11 évesen halt meg, ők elég nagy testűek, tartok tőle nem számíthatunk ilyen szép korra mint ti, de hátha.

 

 

Nem lesz semmi baja, ha beleeszi ka felnőtt cica kajájába.

Én ugyanazt adtam nekik anno.

Persze a kölyök tápot jobban szeretik, zárd őket külön arra a fél órára míg előttük az étel.

 

 

 

 

A hozzászólás:
Lora1213 Creative Commons License 2016-07-02 00:06:52 24308

Az én macskáim ilyen válogatósak voltak, És bevallom én rájuk hagytam.   Mircikém 16 évig élt, Bence cicám 19 évesen ment el.  Bocsánat, talán ez nem is való ide, ők perzsa macskák voltak.    Szundi 7 éves korában halt meg, azt hiszem a szívmegállást nem a helytelen táplálás okozta. 

Előzmény:
banda-vezér Creative Commons License 2016-07-01 22:48:33 24305

Nem szenvednek az enyémek, imádják a kajáikat.

A nyers uborkát azt hamarabb megeszik, mint a husit.

A rizs közül mondjuk szeretik kiválogatni a húst.

A baby ételeket is szeretik, csak a gyümölcsöseket nem eszik, de olyat nem veszek nekik, csak rendes főzelékeseket.

 

Nem sanyarú a sorsuk, gondolom Bodzám nem lenne 11 kg, ha nem lenne a foga alá való az étel. :-)

 

A tápos, csak whiskast eszik, az enyém meg csak xy-t eszik etetők, majd gondoljanak rám mikor gond lesz a cicával, bárcsak normális ételt adtam volna nekik, bárcsak főztem volna neki, bárcsak elhittem volna, stb. . . . . :-(

 

Persze tudom, hogy nehéz, amikor az emberek is több szemetet esznek, mint tápanyagot.

Mit várunk akkor az állatok etetésétől.

Ma már mindennapos mondat a 

 

"Jóllakva éhezünk"  a táplálkozással foglalkozó oldalakon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!