|
|
 |
editke826
2016-08-15 18:35:54
|
24330
|
Kedves 'banda-vezér'!
Most tájékozódtam kicsit a fórum más topikjaiban és meglepett, mennyire összecseng az, amiket írsz, az én kétségeimmel, amit ma egy másik topikba írtam! http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9057759
Kérlek, olvasd el, kíváncsi lennék a Te véleményedre is! (Igaz nem Maine Coon-om van, hanem perzsa, de gondolom, e szempontból mindegy.) Előre is köszönöm, nagyon várom a véleményed! |
|
 |
Lora1213
2016-07-02 00:06:52
|
24308
|
Az én macskáim ilyen válogatósak voltak, És bevallom én rájuk hagytam. Mircikém 16 évig élt, Bence cicám 19 évesen ment el. Bocsánat, talán ez nem is való ide, ők perzsa macskák voltak. Szundi 7 éves korában halt meg, azt hiszem a szívmegállást nem a helytelen táplálás okozta. |
|
 |
NeedForAngels
2016-07-01 23:08:39
|
24307
|
A bébi ételt még nem próbáltam..Na legközelebb azt is megpróbálom! Köszi a tippet!
Másik kérdésem annyi lenne, hogy a kicsit hogyan etessem majd külön? Mi lesz ha beleeszik a nagyobb kajájába? |
|
A hozzászólás:
 |
banda-vezér
2016-07-01 22:48:33
|
24305
|
Nem szenvednek az enyémek, imádják a kajáikat.
A nyers uborkát azt hamarabb megeszik, mint a husit.
A rizs közül mondjuk szeretik kiválogatni a húst.
A baby ételeket is szeretik, csak a gyümölcsöseket nem eszik, de olyat nem veszek nekik, csak rendes főzelékeseket.
Nem sanyarú a sorsuk, gondolom Bodzám nem lenne 11 kg, ha nem lenne a foga alá való az étel. :-)
A tápos, csak whiskast eszik, az enyém meg csak xy-t eszik etetők, majd gondoljanak rám mikor gond lesz a cicával, bárcsak normális ételt adtam volna nekik, bárcsak főztem volna neki, bárcsak elhittem volna, stb. . . . . :-(
Persze tudom, hogy nehéz, amikor az emberek is több szemetet esznek, mint tápanyagot.
Mit várunk akkor az állatok etetésétől.
Ma már mindennapos mondat a
"Jóllakva éhezünk" a táplálkozással foglalkozó oldalakon. |
|
Előzmény:
 |
iiko46
2016-07-01 06:45:45
|
24303
|
Igazad van, mi ronjuk el öket, de olyan jólesik!!!
Szigorúságodról jutott esembe az alábbi régi történet:
A gazdi a munkája miatt egész nap távol volt, ezért csináltatott macskaajtót, hogy a cica az ő távollétében közlekedni tudjon. Etetés dolgában ugyanazt csinálta amit te és a cica ettől szenvedett. Egy idő után a gazdi örömmel konstatálta, hogy hazatértekor tisztára nyalt tányért talált, gondolta, hogy lám ő győzött. Mígnem egyszer váratlanul korábban ért haza a szokottnál és az előszobában két szép, de idegen cica fogadta. Akkor derült ki, hogy az ő cicuskája egy okos szőrös, a nem szeretem kajára meghívta a haverokat, így mindenki jól járt. Neki friss kaját adott a gazdi, a haverok is jóllaktak, csupa öröm és boldogság.
Ja, a gazdi jól szórakozott az eseten és hagyta működni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|