Keresés

Részletes keresés

NeedForAngels Creative Commons License 2016-07-01 23:06:51 24306

Köszönöm...Igen, Hollandiában vesszük mivel kicsit messze lenne Magyarországról venni :) Ugyanis mi is itt élünk már :)

A hozzászólás:
banda-vezér Creative Commons License 2016-07-01 22:41:25 24304

Nagyon tündéri kis pelyhes, te hozod őt Hollandiából, ugye?

Előzmény:
NeedForAngels Creative Commons License 2016-06-30 16:29:10 24301

Egyébként nagyon szép a cicád!!!! Nekem még vasárnapig kell várnom....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!