Keresés

Részletes keresés

banda-vezér Creative Commons License 2016-06-29 22:30:18 24292

Igen, a tápgyártók tudják, hogy a gazdi a szép szőrt veszi észre, ezért a jobb minőségű tápokba sok vitamint tesznek, és tényleg látom mentett állatokon, hogy szebb lesz pár hét alatt a szőrük.

Persze ettől még a vitaminok mellett a tápok tele vannak szójával, szeméttel, és kétes eredetű húsokkal, kakastaréj, malacfarok, marhatüdő, de ez is kb. csak a 4% !!!! -os hústartalomra elegendő.

Nyilván azért, mert azt a gazdi nem látja, mi történik a kedvence májával, veséjével, bélrendszerével, de a szőre, az szép lesz, még akkor is, mikor szerencsétlen rákos betegség miatt feldobja a talpát. :-(

 

Én az enyémeknek nem adok tápot se konzervet, egyedül a Mometnset néha, jó az illata, és látod benne egészben a koktél rákot meg a fürjtojást.

 

https://mainecooncica.wordpress.com/etetes-2/etetes/

 

Ezen túlmenően pedig főzök nekik, és ilyen jól nézünk ki.  :-D

 

A hozzászólás:
NeedForAngels Creative Commons License 2016-06-29 11:04:23 24291

Udv!

Lenne egy kérdésem...Tényleg lehet látható változást észrevenni a cicán, ha minoségi vagy olcsobb kajával etetik?

Azért kérdezem, mivel Cucci-n ezt vettem észre...Kb 2 hónapja hoztuk el az elözö gazditól (ingyen volt fent a neten), és akkor hoztunk vele kaját is amit a volt gazdija adott (valami névtelen konzervek...) Na,azok el is fogytak... Utána  viszont más fajta kaját kezdtem vele etetni ( RC, Purina One, és Gourmet gold...) Mióta ezt eszi azóta mintha nyúlt volna, és szép fényes lett a bundája is. Ja, és azt hozzáteszem hogy el tüntek a szöréböl a csomók is....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!