Keresés

Részletes keresés

Crusnik Creative Commons License 2016-09-01 10:53:12 4843

szia nekünk illetve nővéreméknek volt vietnámi ha nem választod időbe külön őket akkor a kérdésedet ők meg oldják .. nagyon hamar ivarérettek :S szerencsére nővéreméknél ebből nem lett gond mert egészséges lett minden utód .. de tény hosszú távon nem ajánlatos..

A hozzászólás:
tamcsi17171 Creative Commons License 2016-06-28 09:57:36 4840

helló mindenkinek!Lenne egy kérdésem!van 3 db vietnámink de még csak 7 hetesek!ha meg nőnek akkor olyat lehet csinálni hogy testvért testvérel pároztatni? 1 fiú 2 lány van! előre is köszönöm a válaszokat! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!