|
|
|
|
 |
Crusnik
2016-09-01 10:53:12
|
4843
|
szia nekünk illetve nővéreméknek volt vietnámi ha nem választod időbe külön őket akkor a kérdésedet ők meg oldják .. nagyon hamar ivarérettek :S szerencsére nővéreméknél ebből nem lett gond mert egészséges lett minden utód .. de tény hosszú távon nem ajánlatos.. |
|
A hozzászólás:
 |
tamcsi17171
2016-06-28 09:57:36
|
4840
|
helló mindenkinek!Lenne egy kérdésem!van 3 db vietnámink de még csak 7 hetesek!ha meg nőnek akkor olyat lehet csinálni hogy testvért testvérel pároztatni? 1 fiú 2 lány van! előre is köszönöm a válaszokat! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|