Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kákettődéemdé Creative Commons License 2016-06-26 09:03:35 5837

Az alsó képen valamilyen kabóca látható. Szerintem.

 

Előzmény:
KücsükBüyük Creative Commons License 2016-06-06 23:04:37 5781

mai...

egy pók...

....meg egy piszok rusnya valami izé...

 

...jut eszembe... jó lenne tudni is hogy mik azok amiket lencsevégre kapok...

hogy lehetne beazonosítani őket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!